Marketing projektmenedzser kollégát keresünk!

Légy te a tolmács az ügyfelek és a marketing csapat között!

Feladataid

  • Te leszel a kapcsolattartó. Azaz, kommunikálnod kell az ügyfelekkel telefonon és e-mailben (elsősorban magyarul).
  • Projektek teljes körű menedzselése. Elsősorban social media posztok, hírlevelek, hirdetések, grafikai munkák és weboldal módosítással kapcsolatos feladatokra kell számítanod.
  • A te kezedben lesz a koordináció, ami azt jelenti, hogy delegálnod kell a feladatokat, megszabni a határidőket. A projekt közben folyamatos ellenőrizni, szükség esetén javaslatot tenni, lezárást követően a kiértékelést elkészíteni.
  • Teljeskörűen átlásd az online marketing folyamatokat, megértsd az összefüggéseket. De soha nem kell PPC kampányokat felállítanod, vagy Photoshopban szerkesztened.
  • Az ügyfelektől érkező kéréseket a megfelelő kollégák bevonásával közösen kell megoldani. Tehát a részese vagy, vezeted a kreatív folyamatokat házon belül.
  • Kreatív ötletek, javaslatok megfogalmazása, esetleges kidolgozása.
  • Minimális dokumentáció. :)

Ideális jelentkező

  • Könnyen, érthetően kommunikál. Tudj célirányosan kérdéseket feltenni, vezetni a beszélgetést.
  • Képes az üzleti célokat továbbgondolni, és azt online marketing eszközökkel támogatni.
  • Tetőtől-talpig proaktív, gyorsan reagál.
  • Észreveszi, hogy mi-miért jó, vagy nem jó és a jobb megoldásokat keresi.
  • Kifogyhatatlan ötletei vannak, out-of-the-box módon gondolkodik.
  • Könnyen eligazodik a Google Ads, Analytics és Facebook Vállalkozáskezelő felületén.
  • A legjobb barátja a Google kereső, ha valamit nem tud, első dolga, hogy rákeres.
  • Naprakész online marketing tudása van. A legújabb funkciókról elsőként szerez tudomást és alig várja, hogy kipróbálhassa!
Kitöltöm a jelentkezést

Téged keresünk, ha

  • Van már 1-2 év tapasztalatod (akár gyakornokként is) online marketing területén.
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot, érthetően kommunikálsz nemcsak a csapattársaiddal, hanem az ügyfelekkel is.
  • Erős stratégiai szemlélettel rendelkezel. Minden feladatnál fontos, hogy megértsd és tisztán átlásd, mit miért csinálunk és annak mi a célja.
  • Dolgoztál már marketing ügynökségnél, vagy egy KKV-nál marketing pozícióban.
  • Iparágtól függetlenül képes vagy felismerni az ügyfél igényeit, és azt átformálni, értelmezni a marketing nyelvén.
  • Gyakorlatod, tudásod még nem feltétlen érzed olyan biztosnak, de több területre sikerült rálátnod és tudod, mit lehetne jobban csinálni.
  • Olyan helyet keresel, ahol megvalósíthatod az elképzeléseidet, örülnek a legújabb ötletednek.
  • Tanulni és fejlődni szeretnél.

Amiért érdemes jelentkezned

  • Az ország bármely pontjáról dolgozhatsz. Budapesti irodánkban van helyünk számodra, de ha otthonról szívesebben dolgoznál, nem probléma.
  • Biztosítjuk a szükséges munkaeszközt. Saját MacBookot és iPhone-t kapsz.
  • Versenyképes a bérezés. Hozzáállásodat, és elszántságodat jutalmazzuk, így akkor is kapsz fizetésemelést, ha nem kéred, de rászolgáltál!
  • Változatos, pörgős munkakör. Legújabb ötleteidet mindig örömmel várják az ügyfelek.
  • Céges egészségbiztosítás. Országosan elérhető, online időpontfoglaló rendszerrel.
  • Támogató csapat. Ha elakadnál, kérdésed merül fel, mindig lesz segítséged, akire számíthatsz!
  • Változatos ügyfélkörrel dolgozunk, különböző iparágból B2C és B2B piacon.
  • Folyamatosan növekszünk. Covid alatt mi nem leépítettünk, hanem bővültünk! 😉
  • Iroda munkarend szerint dolgozunk 9-5-ig. Nagyon nagy rugalmassággal.
  • Meghallgatunk. Kérdezz bátran, mondj ötleteket, javasolj alternatívákat.
A Te helyed