IT Project Managert keresünk

és lendületes csapat tagjaként.

FELADATAID

  • Szakértői részvétel a projektek előkészítésében, megtervezésében
  • Az ügyféligények felvétele, folyamatos kapcsolattartás
  • Egyedi fejlesztésű ERP rendszerek megvalósításának összefogása
  • Tervezési és fejlesztési követelmények dokumentálása
  • Fejlesztési feladatok nyomon követése, egyeztetés minden külső és belső érintett kollégával

IDEÁLIS JELENTKEZŐ

  • IT területen végzett projektvezetői vagy fejlesztői tapasztalattal rendelkezel
  • Átlátod a stratégiai célokat, IT architektúrát és rendszereket
  • Project módszertani ismeretekkel rendelkezel
  • Egyszerre beszéled a fejlesztők és az ügyfelek nyelvét is.
Kitöltöm a jelentkezést

TÉGED KERESÜNK, HA

  • Hallottál már a Scrum-ról és az agilis fejlesztésről.
  • Jó barátságban vagy fejlesztésben használt szakszavakkal és módszertanokkal
  • Könnyen teremtesz kapcsolatot, érthetően kommunikálsz nemcsak a csapattársaiddal, hanem az ügyfelekkel is.
  • Erős stratégiai szemlélettel rendelkezel. Minden feladatnál fontos, hogy megértsd és tisztán átlátsd, mit miért csinálunk és annak mi a célja.
  • Iparágtól függetlenül képes vagy felismerni az ügyfél igényeit, és azt átformálni, értelmezni az IT nyelvén.
  • Olyan helyet keresel, ahol megvalósíthatod az elképzeléseidet, örülnek a legújabb ötletednek.
  • Tanulni és fejlődni szeretnél.

AMIÉRT ÉRDEMES JELENTKEZNED

  • Az ország bármely pontjáról dolgozhatsz. Budapesti irodánkban van helyünk számodra, de ha otthonról szívesebben dolgoznál, nem probléma.
  • Biztosítjuk a szükséges munkaeszközt. Saját laptopot vagy igény szerint választott számítógépet kapsz.
  • Céges egészségbiztosítás. Országosan elérhető, online időpontfoglaló rendszerrel.
  • Támogató csapat. Ha elakadnál, kérdésed merül fel, mindig lesz segítséged, akire számíthatsz!
  • Változatos ügyfélkörrel dolgozunk, különböző iparágból B2C és B2B piacon.
  • Folyamatosan növekszünk. Covid alatt mi nem leépítettünk, hanem bővültünk!
  • Iroda munkarend szerint dolgozunk 9-5-ig. Nagyon nagy rugalmassággal.
  • Meghallgatunk. Kérdezz bátran, mondj ötleteket, javasolj alternatívákat.
A Te helyed