PPC MENEDZSERT <br>KERESÜNK!

PPC MENEDZSERT
KERESÜNK!

Agilis kollégát keresünk PPC csapatunkba.

ELVÁRÁSOK

  • Legalább 1-3 év valós tapasztalat: ez idő alatt dolgoztál már ügynökségnél, vagy freelencerként szerezted meg a tudásod.
  • Google Skillshop vizsgák megléte: A Search, Display és a Shopping vizsga alapelvárás.
  • Google Analytics erős ismerete, de még jobb, ha a GAIQ vizsgád is megvan
  • Stratégiai szemlélet: túlmutat a funkciók ismeretén, hiszen a kampányokat befektetésként kezeled, figyeled, hogy milyen a megtérülésük. Tudj és akarj együtt gondolkodni az ügyfelekkel a közös cél érdekében. Lásd a kampányokat marketinges és tulajdonosi szemmel egyaránt, hozd ki minden kampányból a legjobbat.
  • Analitikus gondolkodásmód: kiemeled a rengeteg adat közül a valóban fontos mutatókat és ezek alapján igazítod a stratégiád. A PPC felületek és funkciók ismerete “csak” egy eszköz számodra a helyes stratégia megvalósításához.
  • Kommunikatív jellem: Tudsz és akarsz is olyankor konfrontálódni, ha az ügyfél nem épp a megfelelő irányba akar haladni. Segíted őt a javaslataiddal, érthetően, hétköznapi nyelven elmagyarázod neki a célokat, eszközöket.
  • Teamwork: legyél csapatjátékos, hiszen 10 főből álló kis kreatív csapatunkban mindenkivel kicsit kapcsolatban leszel.
  • Szeresd, amit csinálsz: talán ez a legfontosabb. Legyél lelkes, lendületes, meríts abból energiát, hogy sosem unod meg amit csinálsz, mert a feladatok változatosak, színesek. Nincs két egyforma megoldandó probléma, kampány.

FELADATOK

  • PPC kampányok teljeskörű menedzselése, Facebook és Google platformon egyaránt
  • Célok meghatározása: mi a célja, motivációja, vásárlási folyamata az ügyfél célcsoportjának.
  • Kampány stratégia kitalálása: platformok, funkciók meghatározása, mérések beállítása, költségkeret ajánlása.
  • Kampány felügyelet és teljesítmény elemzés: folyamatos optimalizáció, riportálás az ügyfelek felé.
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás: igények felmérése, folyamatos kommunikáció, esetleges rossz döntésekről való lebeszélése.
Kitöltöm a jelentkezést

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes bérezés: tapasztalatodnak megfelelő fizetést adunk.
  • Jófej csapat: rendszeres csapatépítés, közös programok.
  • Bejelentett, alkalmazotti munkaviszony.
  • Betanulás után home office lehetőség.
  • Céges laptop, telefon használat
  • Folyamatos képzéseken, workshopokon való részvétel.
  • Szép iroda, ha kényelmesebb bentről dolgoznod.
  • Ingyen kávé, ingyen mosoly

ELŐNYT JELENT,

  • ha beszélsz angolul,
  • ha dolgoztál már más ügynökségnél,
  • ha használsz Ads Scripteket és automatizálásokat a hatékonyságod növelése érdekében,
  • ha rendelkezel alapvető html ismeretekkel,
  • ha van weboldal optimalizálásban szerzett tapasztalatod,
  • ha naprakész vagy a hazai és nemzetközi online trendekkel,
  • ha ismered a Google szolgáltatások/termékek nagy részét.
  • ha a Data Studio kifejezés örömmel tölt el
  • ha Google Tagmanager már a barátod
A Te helyed