OFFLINE ANYAGOK TERVEZÉSÉBEN,
WEBDESIGNBAN ÉS KÖZÖSSÉGI
MÉDIAFELÜLETEKBEN IS JÁRTAS

FŐÁLLÁSÚ GRAFIKUST
KERESÜNK!

és lendületes csapat tagjaként.
Tetszik a pozíció?

Ismerj meg minket!

  • Bérsáv: bruttó 370.000 - 550.000
  • Munkaidő: főállás / freelancer
  • Szint: Junior / Medior
  • ELVÁRÁSOK

    • Kreativitás: tudj és akarj egyszerre több műfajban kreatívokat készíteni, és ne riasszon vissza, ha elsőre valamihez nem értesz. A kreativitás a minimum, hiszen egy kreatív szakmáról van szó.
    • Szépérzék és igényesség: legyen természetes, hogy amit készítesz szép. Itt nem „házilag készített süteményeket“ gyártunk. Amit készítesz ne csak „finom“, hanem szép is legyen.
    • Stílusérzék: nálunk nem tömegcuccok azok, amire igényt tartunk. Szeretjük, ha kreatív ötleteid és önálló véleményed van.
    • A határidő legyen a barátod, és ne csak a múzsád: nálunk fontos, hogy betartsd a határidőket, hiszen egy egész csapat munkája függ attól, mikor vagy kész a kreatívokkal.
    • Precizitás: fontos, hogy a rádbízott feladatokat pontosan és precízen készítsd el, hiszen az online/offline területeken a megrendelőink is ezt várják Tőlünk.
    • Türelem: viseld jól, ha a megrendelő 3-4. módosítást kéri, mivel sajnos ez velejárója a grafikusi létnek.
    • Szeresd, amit csinálsz: talán ez a legfontosabb. Legyél lelkes, lendületes, meríts abból energiát, hogy sosem unod meg amit csinálsz, mert a feladatok változatosak, színesek. Nincs két egyforma megoldandó probléma.
    • Teamwork: legyél csapatjátékos, hiszen 10 főből álló kis kreatív csoportunkban nem csak a másik grafikussal, hanem mindenkivel kicsit kapcsolatban leszel.
    • 8 órás önálló munkavégzés: seígtségünkre mindíg számíthatsz, viszont nem szeretnénk az összes feladatnál „fogni a kezed“. Az önállóságot, a feladatok gördülékeny megoldását szintén elvárjuk.
    • Marketing központú gondolkodás: esetenként nem csak elkészíteni, hanem eladni is el kell tudnod azt, amit készítesz.

    FELADATOK

    • Social posztok készítése. (Facebook, Instagram, LinkedIn)
    • Weboldal tervek készítése, UX/UI design
    • Kampányok, hirdetések és egyéb online kreatívok készítése
    • Offline reklámanyagok tervezése, eladáshelyi promóciós anyagok készítése
    • Csomagolásdesign
    • Logó és arculattervezés

    SZOFTVER ISMERET

    • ADOBE programcsalád magasfokú ismerete: (Photoshop, Illustrator, Indesign)
    • Sketch és/vagy Figma és/vagy Adobe XD magabiztos ismerete
    • Microsoft Power Point (esetenként alapszinten)

    AMIT NYÚJTUNK:

    • Teljesítményarányos bérezés: értékeljük, ha sokat és gyorsan dolgozol. Saját motiváló rendszerünkkel év végén még egy kis bónusszal is zárhatod az évet.
    • Jófej csapat: céges összeülések (bulik), csapatépítő programok, összetartó közösség.
    • Segítő kéz: ha bármiben elakadsz, vagy bizonytalan vagy, segítünk.
    • Megbecsülés
    • Felszerelt, igényes munkakörnyezet a belváros szívében
    • Ingyen kávé (hiszen tudjuk, h a kreatív szakmában nem mindenki működik nélküle)

    ELŐNYT JELENT

    • ha beszélsz angolul
    • ha van 1-2 éves ügynökségi tapasztalatod
    • ha tudsz fotózni / videót vágni
    • Adobe Premier vagy After Effects alapszintű ismerete

    DOLGOZNÁL NÁLUNK?

    Küldd el önéletrajzodat és ha aktuális egy neked való feladat, felkeresünk!

    ÖNÉLETRAJZ

    Pozíció